W latach 1999-2004 studiowała w Akademii Muzycznej im. I . J . Paderewskiego w Poznaniu ( klasa prof. Jadwigi Kaliszewskiej i prof. Marcina Baranowskiego ). Kontynuowała naukę na studiach podyplomowych w Akademii Muzycznej im . F . Chopina w Warszawie ( klasa prof. Krzysztofa Jakowicza) .
Obecnie Justyna pracuje w Filharmonii Narodowej na stanowisku skrzypka tutti oraz w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II Stopnia im. F. Chopina w Bytomiu jako nauczyciel skrzypiec. Jest również korepetytorem w dziedzinie nauczania gry skrzypcowej. W trakcie studiów grała w zespole kameralnym „Justina Classical Trio”, z którym odbyła tournee po USA, Wyspach Bahama, Meksyku oraz innych krajach Ameryki Łacińskiej. Współpracowała również z Wielkopolskim Biurem Koncertowym, Lubuskim Filharmonicznym Biurem Koncertowym oraz Poznańskim Filharmonicznym Biurem Koncertowym. W latach 1995 –1999 była solistką Orkiestry Kameralnej „ Camerata Impuls” oraz Polskiej Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej w Bytomiu.
Jest laureatką III nagrody na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym w Zabrzu w 1998 roku oraz wyróżnień na Międzywojewódzkich Konkursach Skrzypcowych w Sosnowcu i Konkursach Zespołów Kameralnych w Chorzowie.
E-mail: justyna_skrzypaczka@poczta.onet.pl
Skype login : jbogusiewicz
tel.kom. +48 881 200 941

Na początek