laureaci 2000-2010

    1. Bartosz Woroch – wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie im. Kociana Ustii 2000
    2. Anna Maria Staśkiewicz – I nagroda Ogólnopolski konkurs Bachowski Zielona Góra 2000
    3. Anna Maria Staśkiewicz – I nagroda Ogólnopolskie Przesłuchania Skrzypków Elbląg 2001
    4. Kwartet smyczkowy – I nagroda, nagroda specjalna Ogólnopolski Konkurs Kameralny im. G. Bacewicz Łódź 2001
    5. Anna Maria Staśkiewicz – I nagroda, oraz nagroda specjalna za najlepszy koncert – Międzynarodowy Konkurs im. K.Szymanowskiego Łódź 2001
    6. Bartosz Woroch – Wyróżnienie na Takahashi Music Competition Japonia 2001
    7. Bartosz Woroch – III nagroda Ogólnopolski konkurs Bachowski Zielona Góra 2001
    8. Anna Reszniak – V nagroda na Międzynarodowym Konkursie w Sion 2002 Szwajcaria
    9. Aleksandra Tomasińska Tytuł laureata V Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Skrzypków im. St. Serwaczyńkiego Lublin 2002
    10. Bartosz Woroch – III nagroda na V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków im. St. Serwaczyńskiego Lublin 2002
    11. Aleksandra Tomasińska – I nagroda Ogólnopolski konkurs Bachowski Zielona Góra 2002
    12. Kwartet smyczkowy OSM – wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Kameralny Wrocław 2003
    13. Kwartet smyczkowy OSM – I nagroda Ogólnopolski Konkurs Kameralny im. G. Bacewicz Łódź 2003
    14. Bartosz Woroch wyróżnienie na VII Międzynarodowym konkursie skrzypcowym im. P. Sarasatego w Pamplonie ( Hiszpania ) 2003
    15. Anna Maria Staśkiewicz półfinalistka V Międzynarodowego Konkursu im. J. Joachima Hanower 2003
    16. Audrey Massaka III nagroda Ogólnopolski konkurs Bachowski Zielona Góra 2003
    17. Anna Maria Staśkiewicz wyróżnienie na konkursie fundacji YAMAHA Łódź 2004
    18. Adam Siebers wyróżnienie na II turnieju skrzypcowym Nysa 2004
    19. Natalia Maciejewska II Nagroda Ogólnopolski Konkurs im. G. Bacewicz Wrocław 2004
    20. Bartosz Woroch I nagroda VII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Z. Jahnkego Poznań 2004
    21. Aleksandra Tomasińska III nagroda Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Z. Jahnkego Poznań 2004
    22. Linda Jankowska wyróżnienie VII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Z Jahnkego Poznań 2004
    23. Lena Zeliszewska wyróżnienie VII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Z. Jahnkego Poznań 2004
    24. Aleksandra Rytwińska III nagroda Ogólnopolski Konkurs Bachowski Zielona Góra 2004
    25. Audrey Massaka – wyróżnienie III Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Młody Paganini Legnica 2005
    26. Bartosz Woroch – III nagroda na Michael Hill International Violin Competition – Nowa Zelandia 2005
    27. Aleksandra Rytwińska – II nagroda VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im. St. Serwaczyńskiego Lublin 2005
    28. Audrey Massaka – III nagroda VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im. St. Serwaczyńskiego Lublin 2005
    29. Aleksandra Rytwińska – IV nagroda I Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im. E. Umińskiej Poznań 2005
    30. Audrey Massaka – V nagroda I Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im. E. Umińskiej Poznań 2005
    31. Aleksandra Rytwińska – III nagroda ex aequo VI Ogólnopolski Konkurs Pamięci Aleksandry Januszajtis Gdańsk 2005
    32. Audrey Massaka – III nagroda ex aequo VI Ogólnopolski Konkurs Pamięci Aleksandry Januszajtis Gdańsk 2005
    33. Robert Lis – II nagroda Ogólnopolski Konkurs Bachowski Zielona Góra 2005
    34. Natalia Maciejewska – wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. G.P. Telemanna Poznań 2006
    35. Robert Lis – wyróżnienie IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Młody Paganini Legnica 2006
    36. Anna Maria Staśkiewicz – nagroda specjalna za najlepsze wykonanie koncertu W.A. Mozarta Varallo ( Włochy ) 2006
    37. Natalia Maciejewska – II nagroda na XII Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Lwów 2006
    38. Anna Maria Staśkiewicz – III nagroda na XIII Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. H. Wieniawskiego. Nagroda za najlepsze wykonanie koncertu W.A. Mozarta Poznań 2006
    39. Natalia Maciejewska – wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Bachowski Zielona Góra 2006
    40. Joanna Kreft – II nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Młody Paganini Legnica 2007
    41. Maxima Sitarz – wyróżnienie – Lotos Mozart Prize Gdańsk 2007
    42. Olivia Danielewicz – III nagroda na 10 Międzynarodowym Konkursie Talents for Europe Dolny Kubin – Słowacja 2007
    43. Romana Szczepaniak – I Nagroda – International Instrumental Competition Premio Rrok Jakaj Pontivrea 2007 – Włochy
    44. Romana Szczepaniak – I Nagroda International Instrumental Competition Rovere d’oro and Young Talents – San Bartolomeo al Mare Włochy
    45. Joanna Kreft – Finalistka Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego – Kloster Schontal – Niemcy
    46. Aleksandra Tomasińska – wyróżnienie na I Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym Toruń 2007
    47. Adam Siebers – III nagroda VII Ogólnopolski Konkurs Pamięci Aleksandry Januszajtis Gdańsk
    48. Adam Siebers – II nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim – Zielona Góra 2007
    49. Aleksandra Rytwińska – III nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim – Zielona Góra 2007
    50. Adam Siebers – II nagroda na Ogólnopolskim Konkursie im. Rodziny Grobliczów – Kraków 2007
    51. Aleksandra Rytwińska – IV nagroda na Ogólnopolskim Konkursie im. Rodziny Grobliczów – Kraków 2007
    52. Audrey Massaka – II nagroda na Ogólnopolskim Konkursie im. Rodziny Grobliczów – Kraków 2007
    53. Adam Siebers – II Nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Młody Paganini – Legnica 2008
    54. Aleksandra Rytwińska – Wyróżnienie na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Elbląg 2008
    55. Olivia Danielewicz – II Nagroda na 12 Międzynarodowym Konkursie Talents for Europe Dolny Kubin – Słowacja 2008
    56. Joanna Kreft- II Nagroda na VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków im. St. Serwaczyńskiego w Lublinie 2008
    57. Maxima Sitarz – IV nagroda na VII Międzynarodowym Konkursie Indywidualności Muzycznych im. A. Tansmana w Łodzi 2008
    58. Patrycja Stępień – I nagroda na 19th Young Musician International Competition „Citta di Barletta” Włochy 2009
    59. Maciej Jaroń – I nagroda – IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów – Jasło 2009
    60. Maxima Sitarz – V nagroda XIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Kloster Schontal Niemcy 2009
    61. Joanna Kreft – V nagroda XI Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków im. Henryka Wieniawskiego – Lublin 2009
    62. Adam Siebers – III nagroda Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Heinricha Wilhelma Ernsta i Karola Szymanowskiego Wrocław 2009
    63. Amadeusz Zarzycki – V nagroda – Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis Gdańsk 2009
    64. Maxima Sitarz – I ngroda – VII Międzynarodowy Konkurs im. Karola Szymanowskiego Łódź 2009
    65. Joanna Kreft – Wyróżnienie – VII Międzynarodowy Konkurs im. Karola Szymanowskiego Łódź 2009
    66. Kinga Sobecka – wyróżnienie – 35 Ogólnopolski Konkurs Bachowski Zielona Góra 2009

     

     

     

    Na początek