laureaci do 2000

    1. Aleksandra Januszajtis – II nagroda na Konkursie im. Z.Jahnkego Poznań 1989
    2. Aleksandra Januszajtis – Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy w Sion – / Szwajcaria / nagroda specjalna za wykonanie kaprysu N.Paganiniego 1989
    3. Andrzej Hop – Wyróżnienie na Konkursie im. Z Jahnkego Poznań
    4. Kwartet smyczkowy – II nagroda X Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej Łódź 1989
    5.  Kwartet smyczkowy – wyróżnienie X Ogólnopolski Konkurs MuzykiKameralnej Łódź 1989
    6. Dominika Falger – III nagroda na V Międzynarodowym Konkursie Młodych Skrzypków im. Henryka Wieniawskiego Lublin 1991 r.
    7. Dominika Falger – II nagroda na II Ogólnopolskim Konkursie im. Stanisława Serwaczyńskiego Lublin 1992
    8. Dominika Falger – II nagroda- Konkurs na skrzypce solo im. T.Wrońskiego Warszawa 1992 r.
    9. Dominika Falger -Wyróżnienie na Konkursie Wykonawców Muzyki XX wieku Warszawa 1992 r.
    10. Dominika Falger – II nagroda i nagroda specjalna ” za najlepsze wykonanie koncertu” na III Międzynarodowym Konkursie im.K Szymanowskiego Łódź 1992 r.
    11. Kwartet Smyczkowy „Sierra” – I nagroda, oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego XI Międzynarodowy Konkurs Muzyki kameralnej Lódź 1992
    12. Trio Fortepianowe – wyróżnienie XI Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej Łódź 1992
    13. Dominika Falger – wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im.P.Sarasatego w Pamplonie Hiszpania 1993 r.
    14. Wieńczysław Kasprzak – III nagroda Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Skrzypków im.St.Serwaczyńskiego Lublin 1993 r.
    15. Oliwia Żyta – II nagroda na Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym Poznań 1994
    16. Anna Reszniak – I nagroda na Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym Poznań 1994
    17. Dominika Falger – I nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. Z.Jahnkego Poznań 1994
    18. Wieńczysław Kasprzak – IV nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im.Z.Jahnkego Poznań 1994
    19. Wieńczysław Kasprzak – V nagroda- Konkurs na skrzypce solo im.T.Wrońskiego Warszawa 1995
    20. Oliwia Żyta – V nagroda na Konkursie Bachowskim Zielona Góra 1995
    21. Jolanta Stopka -II nagroda na Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym Poznań 1995
    22. Anna Reszniak – V nagroda na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym w Kloster Schontal /Niemcy/ 1995
    23. Trio Fortepianowe – III nagroda XII Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej Łódź 1995
    24. Natalia Tessak – III nagroda na Konkursie Bachowskim Zielona Góra 1996
    25. Jolanta Stopka – II nagroda na Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym Poznań 1996
    26. Jolanta Stopka – Wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. Kociana Usti nad Orlicą /Czechy/ 1996
    27. Anna Reszniak – I nagroda i „Rydwan Apollina” Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. St.Serwaczyńskiego Lublin 1996
    28. Anna Reszniak -V nagroda i nagroda specjalna za wykonanie poematu z cyklu”Mity” K.Szymanowskiego na XI Międzynarodowym konkursie Skrzypcowym im.H.Wieniawskiego Poznań 1996
    29. Anna Ziółkowska – IV nagroda w grupie starszej na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im.St.Serwaczyńskiego Lublin 1996
    30. Oliwia Żyta – V nagroda w grupie starszej na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im.St.Serwaczyńskiego Lublin 1996
    31. Jolanta Stopka -V nagroda w grupie młodszej na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im.St.Serwaczyńskiego Lublin 1996
    32. Magdalena Kostrzewska -IV nagroda na Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym Poznań 1996
    33. Oliwia Żyta -II nagroda na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Skrzypków Elbląg 1997
    34. Magdalena Kostrzewska – II nagroda na Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym Poznań 1997
    35. Bartosz Woroch – III nagroda na Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym Poznań 1997
    36. Jolanta Stopka – Wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym w Kloster Schontal /Niemcy/ 1997
    37. Aleksandra Tomasińska – I nagroda na Konkursie im.Aleksandry Januszajtis Gdańsk 1997
    38. Magdalena Kostrzewska -II nagroda na Konkursie im. Aleksandry Januszajtis Gdańsk 1997
    39. Magdalena Kostrzewska – wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym w Usti /Czechy/ 1998 r.
    40. Aleksandra Tomasinska – wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym w Usti /Czechy 1998 r.
    41. Kwartet Smyczkowy – III nagroda XIII Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej Łódź 1998
    42. Anna Reszniak – wyróżnienie na III Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. L.Spohra w Weimarze /Niemcy/ 1998
    43. Natalia Tessak – wyróżnienie na Ogólnopolskim Przesłuchaniu Skrzypków Elbląg 1999
    44. Bartosz Woroch – II nagroda na Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym Poznań 1999
    45. Anna Maria Staśkiewicz – III nagroda na IV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków im. St. Serwaczyńskiego Lublin 1999
    46. Jan Romanowski – Tytuł laureata IV Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Skrzypków im. St. Serwaczyńskiego Lublin 1999
    47. Anna Reszniak – I nagroda RAHN MUSIKPREIS Zurich Szwajcaria 1999

     

     

     

     

    Na początek