Ukończyła Akademię Muzyczną  im. I.J.  Paderewskiego w Poznaniu w klasie      prof. Jadwigi Kaliszewskiej i prof. Marcina Baranowskiego,  Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Heidelberg – Mannheim w klasie solowej prof. Wandy Wiłkomirskiej oraz Johannes Gutenberg -Universität Mainz w solowej klasie prof. Anne Shih.

Była stypendystką wielu międzynarodowych kursów muzycznych w Polsce i Niemczech. Prowadziła koncerty ,,Pro Symfonika” Filharmonii Poznańskiej. Jako solistka i koncertmistrz Heidelberger Kammerorchester i Kammerensamble aus Köln, odbywała wielokrotnie trasy koncertowe po niemal wszystkich krajach Europy. Współpracowała z wieloma orkiestrami symfonicznymi w Niemczech i Polsce jak National Theater Mannheim, Theater Heidelberg, Hofer Sympfoniker, Goettinger Sympfoniker, Filharmonia Opolska, koncertując również jako solistka w Europie, USA i Ameryce Południowej.  Z pasją zajmuje się kameralistyką. Współpracowała  m. in. z Marią Szwajger-Kułakowską, Elżbietą Neumann, Jose Gallardo, Andreasem Sorg, występując z recitalami na Fesiwalach Muzycznych m. in. : H. Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju, Kwitnących Azalii w Mosznej, Heidelberger Frühling/ Niemcy, La Fete du Jasmin w Grasse /Francja. Koncertuje często jako lider  zespołów kameralnych w Polsce i za jej granicami. Z pasją poświęca się różnym gatunkom muzyki i sztuki. Prowadziła Orkiestrę Gutingi Tango/Niemcy, oraz organizowała koncerty łączące sztukę malarstwa, muzyki, tańca i aktorstwa, wspierając renowacje zabytków Landu Niedersachsen / Niemcy.

Od 2008 roku   jest koncertmistrzem i solistką Filharmonii  Opolskiej i gościnnym koncertmistrzem Philharmonisches Kammerorchester Wernigerode / Niemcy oraz pedagogiem PSM w Opolu. Wspierając rozwój i promowanie młodych artystów,  zajmuje się organizowaniem koncertów, współpracując  z instytucjami kultury.         W 2012 roku otrzymała honorową odznaką Marszałka za zasługi dla Województwa Opolskiego.

Na początek