Urodził się w 1987 roku w Dąbrowie Górniczej. W wieku 7 lat rozpoczął naukę gry na skrzypcach u mgr Jana Kućmierczyka w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Dąbrowie Górniczej. W 2000 roku zdał egzamin do OSM II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie. W tym samym roku przeniósł się do OSM II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach do klasy skrzypiec mgr Marka Kowalskiego. Od 2003 roku był uczniem OSM II stopnia im. Henryka Wieniawskiego tkz. „Szkoły Talentów”w Poznaniu w klasie prof. Marcina Baranowskiego. W latach 2006 – 2011 był równolegle studentem Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Konserwatorium Muzycznego w Amsterdamie w klasach skrzypiec Prof. Marcina Baranowskiego i Prof. Ilya Gruberta. W 2011 otrzymał dyplom z wyróżnieniem Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Osiągniecia:

  • wyróżnienie na VI i VII Międzynarodowym Śląskim Konkursie Młodych Skrzypków w Sosnowcu, 1998/2000
  • wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Śląskim Konkursie Młodych Skrzypków w Katowicach, 2002
  • I miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Solistów i Zespołów Kameralnych w Będzinie, 2003
  • II nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim w Zielonej Górze, 2005
  • Wyróżnienie na IV Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Młody Paganini” w Legnicy, 2006

Swoje umiejętności kształcił na kursach mistrzowskich w Żaganiu, Łańcucie, Krzyżowej, Amsterdamie u takich profesorów jak: Marcin Baranowski, Ilya Grubert i Sven Arne Tepl.
Jako lider Kwartetu Skrzypcowego zajął II miejsce w Śląskich Przesłuchaniach Zespołów Kameralnych w Chorzowie,oraz liczne koncerty z kwartetem smyczkowym pod dyr. Arkadiusza Kubicy.
Obecnie jest członkiem Amsterdam Symphony Orchestra (I skrzypce). Koncertował w największych salach Holandii (Concertgebouw – Amsterdam, Muziekgebouw – Amsterdam, De Doelen – Rotterdam, Rabotheater – Hengelo, Concertzaal – Tilburg, Dr Anton Philipszaal – Den Haag) oraz w Niemczech, Szwajcarii, Francji i Polsce.
Trzykrotny stypendysta Prezydenta miasta Dąbrowy Górniczej.

Na początek