Pochodzi z Torunia. Już jako uczennica tamtejszej średniej szkoły muzycznej kilkukrotnie grała jako solistka z Toruńską Orkiestrą Kameralną a także z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Pomorskiej.
Studiowała w bydgoskiej Akademii Muzycznej pod kierunkiem profesorów Jerzego Sulikowskiego i Wiesławy Ronowskiej (dyplom 1987). Od czasów studiów jest związana z orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy jako muzyk- solista orkiestry. Wespół z orkiestrą uczestniczyła w wielu nagraniach utworów róznych kompozytorów- (m.in. Witold Lutosławski, Isang Yun) oraz uczestniczyła w licznych zagranicznych koncertach orkiestry.
Od najwcześniejszych lat interesowała się kameralistyką. W macierzystej uczelni akompaniowała w klasach skrzypiec prof. prof. Tadeusza Kochańskiego, Stanisława Lewandowskiego, Henryka Keszkowskiego. Obecnie gra ze studentami prof. Marcina Baranowskiego i ad. Katarzyny Bąkowskiej a także z flecistami prof. Andrzeja Łęgowskiego i fagocistami ad. Grzegorza Dąbrowskiego. Chętnie grywa w duetach instrumentalnych, występując z altówką, wiolonczelą, harfą, puzonem, fletem i fagotem.

Na początek